Dziękujemy! Zapytanie zostało wysłane.

Imię i nazwisko / Firma

Wymagane!

Temat wiadomości

Wymagane!

Telefon

Wymagane!

E-mail

Wymagane!

Treść zapytania

Wymagane!
Zamknij

O nas

Tradycja naszej marki sięga 1983 roku, kiedy to Franciszek Mrozek założył Zakład Instalacji Sanitarnych, który w latach 90-tych przekształcił w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MROZEK". Od początku swojej działalności firma PPHU "MROZEK" zajmowała się wykonawstwem instalacji grzewczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i olejowych, a także produkcją oraz handlem kotłami C.O.

Począwszy od 1995 roku – wraz z rozwojem nowoczesnych metod ogrzewania i coraz to większego zapotrzebowania na wodę – w naszej ofercie znalazł się także montaż instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła i kolektorów słonecznych, wiercenie studni głębinowych, kolektorów pionowych pod pompy ciepła oraz montaż stacji uzdatniania wody, łącznie z wszelkimi pracami ziemnymi.

Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy wspierać ideę alternatywnego i ekologicznego źródła energii w postaci pomp ciepła. Przez ten szereg lat zdobyliśmy uznanie klientów i liczne nagrody, między innymi w konkursach takich jak "Budowa roku", czy "Modernizacja roku" w branży instalacyjnej.

Ogromne doświadczenie w branży zostało uwieńczone uzyskaniem przez Franciszka Mrozka w roku 2002 Patentu nr 195036 pt. "Instalacja dolnego źródła ciepła do zasilania pomp cieplnych". Metoda ta do dzisiaj pozostaje najlepszym – pod względem efektywności i kosztów – sposobem uzyskania energii dla pomp ciepła. Zapewniamy również potrzebne projekty i pomagamy w uzyskaniu stosownych zezwoleń. Reasumując, pierwszym filarem naszej firmy jest wykonawstwo szeroko rozumianych instalacji (patrz: zakładka – INSTALACJE).

Drugim filarem naszej działalności jest budowa studni głębinowych, przy pomocy sprawdzonej i solidnej wiertnicy hydraulicznej marki KLEMM oraz rozbudowanego parku maszynowego, gdzie znajduje się między innymi bardzo wydajny kompresor marki INGERSOLL - RAND. Tak zaawansowany sprzęt pozwala nam wiercić różnymi metodami, w zależności od gruntu, praktycznie rzecz biorąc w każdym terenie. Przy budowie studni głębinowych stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Budową studni głębinowych zajmujemy się kompleksowo, począwszy od uzyskania stosownych zezwoleń poprzez wykończenie studni, wykonanie wszelkich prac hydraulicznych jak i elektrycznych (patrz: zakładka STUDNIE GŁĘBINOWE).

Co bardzo ważne, oferujemy naszym Klientom stały serwis po wykonawczy, aby korzystanie np. ze studni głębinowych było w najwyższym stopniu zadowalające (patrz: zakładka SERWIS). Dla już istniejących, lub nowych instalacji wodnych dobieramy i wykonujemy instalację stacji uzdatniania wody w zależności od potrzeb (patrz zakładka – STACJE UZDATNIANIA WODY).

Do zadań ziemnych oferowanych przez naszą firmę, należą także min. przeciski specjalistycznym sprzętem marki VERMEER, instalacje wodociągowe, deszczowe, wodno-kanalizacyjne, montaż przepompowni wód, zbiorników retencyjnych, seperatorów czy przydomowych oczyszczalni ścieków (patrz: zakładka – INSTALACJE).

Natomiast, filar trzeci naszej firmy, to kompleksowo zaopatrzony sklep instalacyjny, znajdujący się w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca 2g (obok domu kultury), w którym oferujemy min. różnego rodzaju pompy do wody, stacje uzdatniania wody, pompy ciepła i wiele innych materiałów instalacyjnych oraz fachowe doradztwo. A Internautów zapraszamy do jego wersji elektronicznej pod adresem; www.sklep.mrozek-team.pl. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla Profesjonalistów.

By sprostać coraz to liczniejszym zadaniom, w 2006 roku do życia powołana została spółka Mrozek Sp. z o.o., (która przejęła część zadań). I w ten sposób powstał Mrozek-Team.pl!
Firma Mrozek, jako firma rodzinna, na przestrzeni lat zyskała opinię solidnego wykonawcy, co potwierdzają pozytywne opinie naszych Szanownych Klientów. Z ponad 29 - letnim doświadczeniem w branży, jesteśmy wiodącym wykonawcą nowoczesnych instalacji grzewczych opartych o pompy ciepła, studni głębinowych czy stacji uzdatniania wody.

Na przestrzeni lat udało nam się zyskać zaufanie wielu Klientów. Ponieważ będąc firmą rodzinną, wiemy jak ważne jest wzajemne zaufanie w powierzaniu zadań, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem i oddaniem, co determinuje wysoką jakość naszych usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

MROZEK - TEAM