Dziękujemy! Zapytanie zostało wysłane.

Imię i nazwisko / Firma

Wymagane!

Temat wiadomości

Wymagane!

Telefon

Wymagane!

E-mail

Wymagane!

Treść zapytania

Wymagane!
Zamknij

Studnie głębinowe

Dorobkiem firmy MROZEK jest bezcenne, ponad 16-letnie doświadczenie w kompleksowym budowaniu studni głębinowych.

Odwierty wykonujemy metodą obrotową na powietrze/udar (dolni młotek) i płuczkową (pompa płuczkowa). Stosowane przez nas technologie pozwalają wiercić praktycznie w każdym terenie, począwszy od gliny, piasków, iłów, a skończywszy na piaskowcach, wapieniach i innych bardzo twardych skałach. Do wykonania odwiertu posługujemy się najwyższej jakości, specjalistycznym sprzętem takich firm jak: KLEMM, INGERSOLL – RAND, MINCON. Przy pomocy zwrotnej maszyny wiertniczej, jesteśmy w stanie wiercić w terenie o dużym nachyleniu, z bardzo trudnym dojazdem – przykładem mogą być tereny górskie. Po wykonaniu otworu, montowana jest kolumna rur studziennych, następnie, dokonuje się uszczelnienia przed wodami podskórnymi, a w miarę potrzeby także czyszczenia otworu z pozostałości – zwiercin. Jest to tzw. "stan surowy".

Kolejnymi krokami są odpowiednio:

  • montaż specjalnie dobranej pompy głębinowej,
  • wykończenia studni, np. w postaci estetycznej i hermetycznej pokrywy aluminiowej,
  • wykonanie podłączenia do budynku,
  • montaż instalacji hydroforowej wraz z stacją filtrów wstępnego oczyszczenia wody,
  • podłączenie elektryczne wraz z niezbędnymi do prawidłowej pracy zabezpieczeniami,
  • obligatoryjny porządek po wykonaniu powierzonych zadań.

Przy tak skomplikowanych i trudnych zadaniach, bardzo ważnym elementem jest wykonawstwo kompleksowe. Powierzenie wszystkich zadań jednej firmie, niejednokrotnie uchroni Klienta przed niepotrzebnymi komplikacjami z (np. przestojów i dodatkowych kosztów). Po wykonaniu zadania, oprócz gwarancji, służymy także serwisem urządzeń.

UWAGA! Ostrzegamy naszych Klientów przed nieuczciwymi firmami, które oferując podejrzenie niską cenę za metr bieżący otworu studni głębinowej, nie wliczają do niego szeregu innych, istotnych kosztów.

W wyznaczaniu miejsca odwiertu posługujemy się opinią uznanego Radiestety, z którym współpracujemy od ponad 15 – stu lat, kontrolą mapek hydro-geologicznych i własnym doświadczeniem. Ujęcie wody głębinowej metodą wiertniczą jest doskonałym sposobem rozwiązania problemu zaspokojenia zapotrzebowania na wodę dla gospodarstw domowych, Zakładów Pracy oraz obiektów Państwowych czy Publicznych. Dzięki wykwalifikowanej brygadzie zyskują Państwo wysokiej klasy usługę, (gwarantowaną trwałością i niezawodnością zamontowanych urządzeń) będącą gwarancją trwałości i niezawodności pracy urządzenia.

W dzisiejszych czasach własna woda to skarb. A w szczególności świeża woda głębinowa, która jakościowo, w bardzo wielu przypadkach jest znacznie lepsza od wody wodociągowej, co nie pozostaje bez znaczenia dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Nam możesz zaufać. Za wszystkie wykonanie zadania bierzemy pełną odpowiedzialność.